​Kurban Bayramı 2018


Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğüne bağlı kuruluşlarımızda düzenlenen bayramlaşma programları :
İlk olarak Arifiye Çocuk Evleri Sitesi bünyesinde koruma ve bakım altındaki çocuklarımız Hendek Melek Nişancı Huzurevi’ndeki büyüklerimizle bir araya gelerek ellerini öptü, yaşlılarımızla bayramlaştı.
Daha sonra Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Mutlu IŞIKSU, Sakarya Vali Vekili Sn. Bekir DINKIRCI ile beraber Kore Gazisi Mehmet KAHYA’yı ve 1994 yılında Şırnak’ta şehit olan Recep BAĞCI’nın ailesini evlerinde ziyaret ederek kurban bayramlarını tebrik etti, gazimiz ve şehit ailemizle bayramlaştı.
İl Müdürlüğümüze bağlı Hendek Melek Nişancı Huzurevinde düzenlenen diğer bayramlaşma etkinliğinde ise il ve ilçe protokolünden misafirler ağırlanarak bayramlaşıldı. Sakarya Milletvekili Sn. Çiğdem ERDOĞAN ATABEK, Hendek Kaymakamı Sn. Orhan BURHAN, Hendek Belediye Başkanı Sn. İrfan PÜSKÜLLÜ başta olmak üzere, İl Müdürü Mutlu IŞIKSU ve kuruluş müdüresi F. Nurdan AVCI ev sahipliğinde organize edilen bayramlaşmada yaşlılarımızı ziyaret eden protokol üyeleri, bayramlarını tebrik ederek ellerini öptü.
Bayramlaşma programları kapsamında daha sonra Vali Vekili Sn. Bekir DINKIRCI Çocuk Evleri Sitesi Müdürlüğü’müzü ziyaret ederek kuruluş personeli ve çocuklarımızla bayramlaşarak, çocuklarımızla hediyeler verdi.
Ardından Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası ev sahipliğinde Sakarya Valiliği tarafından düzenlenen bayramlaşma etkinliğine ve TÜRK-İŞ Genel Başkanı Ergün ATALAY ev sahipliğinde düzenlenen bayramlaşma etkinliğine katılan İl Müdürü Mutlu IŞIKSU protokol üyeleriyle bir araya gelerek bayramlarını tebrik etti.
Her yıl Arifiye Yetişkin Zihinsel Engelliler Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi tarafından düzenlenen bayramlaşma programı dolayısıyla rehabilitasyon merkezini ziyaret eden İl Müdürü Mutlu Işıksu, kuruluş müdürü R. Murat TOPUZ başta olmak üzere kuruluş personeli ve kuruluşta bulunan engelli kardeşlerimizle bayramlaştı.


Sonraki Sayfa: İl Müdürümüz Mutlu Işıksu’nun Kurban Bayramı Ziyaretleri.

Önceki Sayfa : 30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI