11 Ekim Dünya Kız Çocukları Günü Etkinlikleri

11 Ekim Dünya Kız Çocukları Günü, İl Çocuk Hakları Komitesi’ne üye olan çocuklarımız ve kuruluşlarımızda bakım ve koruma altındaki çocuklarımızla birlikte Çocuk Hizmetleri Birimi tarafından organize edilen etkinliklerle kutlandı.
 
İlk olarak Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Mutlu IŞIKSU, İl Müdürlüğünde görev yapan Sosyal Çalışmacı Burcu Başak KOSOVA ve kız çocuklarıyla birlikte Sakarya Valisi Sn. İrfan BALKANLIOĞLU makamında ziyaret edildi.
 
Ardından 11 Ekim Dünya Kız Çocukları Günü için farkındalık oluşturmak amacıyla kız çocuklarından oluşturulan futbol takımı sahaya çıktı. Halı sahada düzenlenen futbol karşılaşmasına Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Mutlu IŞIKSU, SGK İl Müdürü Erhan ÇAVUŞ, İl Milli Eğitim Müdürü Fazilet DURMUŞ, Gençlik hizmetleri ve Spor İl Müdürü Fatih ÇELİKEL, Adapazarı Belediyesi Başkan Yardımcısı Rıdvan ÖZÜM, il müdür yardımcıları, kuruluş müdürleri ve personel katıldı.
 
Futbol maçının sonrasında Sakarya Milletvekili Çiğdem ERDOĞAN ATABEK’in teşrifleriyle yemek programı düzenlendi. Yemek sonrası Sakarya Milletvekili Çiğdem ERDOĞAN ATABEK kız çocuklarını teker teker tebrik ederek, madalyalarını takdim etti.Sonraki Sayfa: Şehit Fatih Diktaş’ın Babası Mustafa Diktaş Son Yolculuğuna Uğurlandı

Önceki Sayfa : BÜYÜK AİLEMİZDE YETİŞEN SEVGİ KIZIMIZ DÜNYA EVİNE GİRDİ