Aile, Çalışma Ve Sosyal Hizmetler Bakan Yardımcısı Sn. Ahmet Koca İle Şehit Yakınları Ve Gaziler Genel Müdürü Sn. Selim Çelenk’in Ziyaret Programları

 
Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı Bakan Yardımcısı Sn. Ahmet KOCA ile Şehit Yakınları ve Gaziler Genel Müdürü Sn. Selim ÇELENK ile birlikte ilimizi ziyaret etti.
 
İlk olarak Sakarya Valisi Sn. İrfan BALKANLIOĞLU’nu makamında ziyaret eden Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı Bakan Yardımcısı Ahmet KOCA ile Şehit Yakınları ve Gaziler Genel Müdürü Selim ÇELENK daha sonra Şehit Piyade Uzman Çavuş Ömer ÖZDEMİR’in ailesine taziye ziyaretinde bulundu.
 
Türk Silahlı Kuvvetlerinin Irak’ın kuzeyinde gerçekleştirdiği operasyon kapsamındaki arama ve tarama faaliyetleri esnasında el yapımı patlayıcının infilak etmesi sonucu şehit düşen Piyade Uzman Çavuş Ömer Özdemir için Adapazarı ilçesinde evinin yanında kurulan taziye çadırında şehidimizin ailesi ile görüşen Sakarya Valisi Sn. İrfan BALKANLIOĞLU, Bakan Yardımcısı Sn. Ahmet KOCA ve Genel Müdür Sn. Selim ÇELENK ile birlikte başsağlığı dileklerini iletti.
 
Vali Yardımcısı Abdul Rauf ULUSOY, İl Jandarma Komutanı P. Alb. Cengiz YİĞİT, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Mutlu IŞIKSU, SGK İl Müdürü Erhan ÇAVUŞ ve İŞKUR İl Müdürü Tekin KAYA’nın eşlik ettiği ziyarette,  Kur’an-ı Kerim tilaveti sonrası şehidimiz dualarla yâd edildi. Bakan Yardımcısı Ahmet KOCA, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Sn. Zehra Zümrüt SELÇUK’un selamını ve taziyelerini şehidimizin annesi, kardeşleri ve eşine iletti.

Daha sonra Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü binasına ziyarette bulunan Sakarya Valisi Sn. İrfan BALKANLIOĞLU, Bakan Yardımcısı Sn. Ahmet KOCA ve Genel Müdür Sn. Selim ÇELENK ile birlikte düzenlenen toplantıyla kurum çalışmaları ve faaliyetleri değerlendirildi. İŞKUR İl Müdürü Tekin KAYA, Sosyal Güvenlik İl Müdürü Erhan ÇAVUŞ, il müdür yardımcıları ve kuruluş müdürlerinin katıldığı toplantı İl Müdürlü toplantı salonunda düzenlendi.Sonraki Sayfa: 1 Ekim Dünya Çocuk Günü Ve 1 Ekim Dünya Yaşlılar Günü’nü Huzurevimizde Kutladık

Önceki Sayfa : Aile Eğitim Programı Faaliyetlerimiz Devam Ediyor