BÜYÜK AİLEMİZDE YETİŞEN SEVGİ KIZIMIZ DÜNYA EVİNE GİRDİ

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü olarak büyük ailemiz içinde yetişen kızımız Sevgi ile Orhan kardeşimiz hafta sonu gerçekleştirilen düğünle dünya evine girdi. 9 yaşından 19 yaşına kadar Bakanlığımızın sıcak yuvasında yetişen Sevgi kızımızı bu güzel gününde de yalnız bırakmadık.

Gelinin nikah şahitleri Sakarya Valisi Sn. İrfan BALKANLIOOĞLU, eşi Sn. Esma BALKANLIOĞLU ve Sakarya Milletvekili Sn. Çiğdem ERDOĞAN ATABEK olurken, damadın nikah şahidi eniştesi Kazım BALKAN oldu.
 
Şehir merkezinde bir düğün salonunda gerçekleştirilen düğüne Sakarya Valisi Sn. İrfan BALKANLIOĞLU ve kıymetleri eşi Sn. Esma BALKANLIOĞLU hanımefendi başta olmak üzere, Sakarya Milletvekili Sn. Çiğdem ERDOĞAN ATABEK hanımefendi, Sakarya Büyükşehir Belediyesi Başkanı Sn. Zeki TOÇOĞLU’nun eşi Sn. Gönül TOÇOĞLU hanımefendi, Vali Yardımcısı Sn. Bekir DINKIRCI ve eşi, Adapazarı Kaymakamı Sn. Yusuf Ziya ÇELİKKAYA, Serdivan Kaymakamı Sn. Muhsin ÇATMADIM, SGK İl Müdürü Sn. Erhan ÇAVUŞ, İŞKUR İl Müdürü Sn. Tekin KAYA, İl Sağlık Müdürü Sn. Aziz ÖĞÜTLÜ, Akyazı Belediye Başkanı Sn. Hasan AKCAN, Adapazarı Belediye Bşk. Yrd. Sn. Rıdvan ÖZÜM, Serdivan Belediye Bşk. Yrd. Sn. Selvet KARAOĞLU, STK, oda ve sendika temsilcileri, İl Müdürlüğümüze bağlı kuruluş müdürlerimiz, il müdür yardımcılarımız, personelimiz ve Sakarya eşrafı ile birlikte kız ve erkek tarafının yakınları katıldı.
 
Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Sn. Mutlu IŞIKSU çifte iki cihan saadeti dileyerek, gençlerimizi bu mutlu gününde yalnız bırakamayan tüm misafirlere teşekkür etti.Sonraki Sayfa: 11 Ekim Dünya Kız Çocukları Günü Etkinlikleri

Önceki Sayfa : ÇOCUKLARIMIZIN HAFTASONU ETKİNLİKLERİ