ÇOCUKLARIMIZ “ROL MODEL BULUŞMASI” KAPSAMINDA MİMAR HANDE SANCAKLI İLE BULUŞTU

Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğüne bağlı Arifiye Çocuk Evleri Sitesi bünyesindeki çocuklarımız için düzenlenen “Rol Model Buluşması” etkinliği kapsamında Mimar Hande SANCAKLI kızlarımızla bir araya geldi.
 
Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Çocuk Hizmetleri Genel Müdürlüğü tarafından, İl Müdürlüklerine bağlı kuruluşlarda koruma ve bakım altında bulunan çocuklara yönelik olarak düzenlenen “Rol Model Buluşması” etkinliği sayesinde, çocuklar çeşitli alanlarda görev yapan, mesleğinde başarılı kişilerle buluşuyor, aktardıkları tecrübeleri dinliyor, ikili ilişkilerini güçlendirerek kendini ifade etme yeteneklerini geliştiriyorlar.
 
Arifiye Çocuk Evleri Sitesinde bulunan kızlarımız için Engelsiz Kafe’de, Çalışma, Sosyal Hizmetler ve Aile İl Müdürü Mutlu IŞIKSU önderliğinde gerçekleştirilen etkinliğe çocuk hizmetlerinden sorumlu İl Müdür Yardımcısı Elif CİVAN YÜCE ve Arifiye Çocuk Evleri Sitesi Müdürü Hatice GÜMÜŞ de katıldı.

Çocuklarla sohbet ederek sorularını yanıtlayan Mimar Hande SANCAKLI, üniversite yıllarından mesleğe adım attığı ilk yıllara kadar meslekî tecrübelerini paylaştı.  İş hayatına dair izlenimlerini çocuklara aktaran Hande SANCAKLI çocuklara eğitim süreçleri ve kariyer ile ilgili tavsiyelerde bulundu. Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Mutlu IŞIKSU etkinliğe katılımı için Mimar Hande SANCAKLI’ya teşekkür etti.


Sonraki Sayfa: 5395 Sayılı Çocuk Koruma Kanunu 3. İl Koordinasyon Kurulu Toplantısı Yapıldı

Önceki Sayfa : İl Müdürümüz Mutlu Işıksu Hac Yolculuğuna Çıkacak Olan Şehit Ailesi Ve Gazilerimizi Evlerinde Ziyaret Etti