ÇOCUKLARIMIZIN HAFTASONU ETKİNLİKLERİ

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğümüze bağlı çocuk evlerimizde bulunan çocuklarımızla birlikte geçtiğimiz hafta sonu çeşitli etkinlikler düzenlendi.
 
Arifiye Çocuk Evleri Sitesi bünyesinde koruma ve bakım altında bulunan 13-18 yaş arası kızlarımız için, İl Müdürlüğünde görev yapan Psikolog Gülnur Ayşe ER ile birlikte Erenler ilçesinde bulunan bir tesiste kahvaltı etkinliği düzenlendi. Kahvaltının ardından kızlarımız tesiste bulunan eğlence parkında eğlenerek güzel bir gün geçirdiler.
 
Ayrıca İl Müdürlüğümüze bağlı kuruluşlarımızda koruma ve bakım altında bulunan daha sonra reşit olarak kurumdan ayrılan kendi hayatlarını kuran kardeşlerimiz, eşleriyle birlikte Arifiye Çocuk Evleri Sitesindeki çocuklarımızı ziyaret etti. Eşleriyle beraber kuruluşu ziyaret eden, çocuklarla sohbet ederek oyunlar oynayan misafirler çocuklarla hatıralarını paylaştı. Yaş grubu küçük olan çocuklarımız ise sinemaya giderek film izlediler.
 
Sakarya Berberler Odası Başkanlığı üyeleri ise Camili’de bulunan Çocuk Evleri Sitesini ziyaret ederek kuruluşta bulunan çocuklarımızın saçlarını traş ettiler. Daha sonra Çocuk Evleri Sitesindeki çocuklarımız için kuruluş bahçesinde mangal etkinliği düzenlendi.


Sonraki Sayfa: BÜYÜK AİLEMİZDE YETİŞEN SEVGİ KIZIMIZ DÜNYA EVİNE GİRDİ

Önceki Sayfa : SAKARYA ÜNİVERSİTESİ SOSYAL HİZMET BÖLÜMÜ ÖĞRENCİLERİ İL MÜDÜRLÜĞÜMÜZÜ ZİYARET ETTİ