Engelli Ve Yaşlı Hizmetleri Genel Müdür Yardımcısı Sebiha Başaran Sakarya’da


 
Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Engelli ve Yaşlı Hizmetler Genel Müdür Yardımcısı Sebiha BAŞARAN’ı şehrimizde misafir ettik.
Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Engelli ve Yaşlı Hizmetler Genel Müdür Yardımcısı Sebiha BAŞARAN Sakarya programı dâhilinde ilk olarak Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Mutlu IŞIKSU’yu İl Müdürlüğünde ziyaret etti. İl Müdürlüğü ziyaretinin ardından Engelli ve Yaşlı Hizmetleri ile ilgili ziyaretlere katılan Sebiha BAŞARAN daha sonra engelli ve yaşlı alanında faaliyet gösteren kuruluşların çalışmalarını inceledi.
Engelli ve Yaşlı Hizmetler Genel Müdür Yardımcısı Sebiha BAŞARAN, Erişilebilirlik İzleme ve Denetleme alanında, 2017 yılı içerisinde İl Müdürlüğümüz tarafından yürütülen çalışmalardan dolayı, görevlilere başarı ve teşekkür belgelerini takdim ederek, komisyon çalışmalarını değerlendirdi.
Bilim Sanayi ve Teknoloji İl Müdürlüğü, Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü,  Yatırım İzleme ve Koordinasyon Başkanlığı, Türkiye Vagon Sanayi A.Ş. Genel Müdürlüğü’nün erişilebilirlik ile ilgili görevlilerine, sivil toplum kuruluşu temsilcilerine ve İl Müdürlüğü personeline başarı ve teşekkür belgelerini ileten Sebiha BAŞARAN, komisyon üyelerine yürüttükleri denetleme faaliyetleri için teşekkür ederek, çalışmalarında başarılar diledi.
Ardından Sakarya Büyükşehir Belediyesi tarafından şehrimize kazandırılarak Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğümüz bünyesinde hizmet vermeye başlayan Gündüzlü Bakım, Rehabilitasyon ve Aile Danışma Merkezi’ni ziyaret ederek incelemelerde bulunan Engelli ve Yaşlı Hizmetler Genel Müdür Yardımcısı Sebiha BAŞARAN, personelden bilgi alarak yürütülen çalışmaları değerlendirdi.
Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı desteğiyle Sakarya Büyükşehir Belediyesi tarafından yürütülen Yaşlı Destek Projesi (YADES)  kapsamında Yaşlı Destek Merkezi (YADEM) hat kursu kursiyerleri Hattat Orhan ALTUĞ tarafından yapılan hat eserlerin bulunduğu Kufî Hat sergisinin açılışına katıldı.


Sonraki Sayfa: Aile Şenliği

Önceki Sayfa : Aile Eğitim Programı (20 Nisan – 14 Mayıs)