Kadının Statüsü Genel Müdürü Sn. Gülser Ustaoğlu’nu Sakarya’da Misafir Ettik


Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Kadının Statüsü Genel Müdürü Gülser USTAOĞLU çeşitli programlar ve toplantılara katılmak üzere Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğünü ziyaret etti.
İlk olarak Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Mutlu IŞIKSU’yu ziyaret eden Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Kadının Statüsü Genel Müdürü Gülser USTAOĞLU, daha sonra il müdür yardımcıları, şube müdürleri ve kuruluş müdürleriyle düzenlenen değerlendirme toplantısına katıldı. İl Müdürlüğüne bağlı bağlı kuruluşlarda verilen hizmetlerin değerlendirildiği toplantıda, kuruluş müdürleri alanlarıyla ilgili sunum yaptı.
Ardından ilçe kaymakamlıklarına bağlı hizmet vermekte olan Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı müdürleriyle bir araya gelen Gülser USTAOĞLU, il genelinde yürütülen çalışmalar ve sosyal yardımlar hakkında değerlendirmelerde bulundu. Toplantıda merkez ve ilçe sosyal yardımlaşma vakıf müdürleri ilçelerinde yürütülen vakıf çalışmaları hakkında sunum yaptılar.
Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Kadının Statüsü Genel Müdürü Gülser USTAOĞLU İl Müdürlüğünde düzenlenen toplantılardan sonra İl Müdürü Mutlu IŞIKSU ile birlikte Sakarya Valisi Sn. İrfan BALKANLIOĞLU’nu makamında ziyaret etti. Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Kadının Statüsü Genel Müdürlüğü tarafından kadına yönelik yürütülen hizmetler ve Kadına Yönelik Şiddetle Mücadele Sakarya İl Eylem Planı üzerine değerlendirmelerde bulunan Gülser USTAOĞLU, valilik ziyareti ardından Adapazarı, Erenler ve Serdivan kaymakamlarını ziyaret ederek, vakıf çalışanlarıyla bir arada geldi.
Program dahilinde İl Müdürlüğüne bağlı Çocuk Evleri Sitesi, Gündüzlü Bakım Rehabilitasyon ve Aile Danışma Merkezi, Arifiye Yetişkin Zihinsel Engelliler Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi ile Şiddet Önleme ve İzleme Merkezi’ni de ziyaret eden Genel Müdür Gülser USTAOĞLU, gün sonunda şehit aileleri onuruna düzenlenen iftar programına katılarak şehit aileleriyle buluştu.


Sonraki Sayfa: Rol Model Buluşması Kapsamında Toyota Yetkililerini Ağırladık

Önceki Sayfa : Şehit Ailelerimiz Onuruna İftar Programı Düzenlendi