Kuruluş Müdürleri Koordinasyon Toplantısı

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü ve bağlı kuruluşlarda verilen hizmetlere yönelik olarak Temmuz ayı Kuruluş Müdürleri Koordinasyon Toplantısı yapıldı.
Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürümüz Sn. Musa ZOR başkanlığında İl Müdürlüğü toplantı salonunda düzenlenen koordinasyon toplantısına, il müdür yardımcıları, şube müdürleri ve il müdürlüğüne bağlı hizmet veren birimlerin kuruluş müdürleri katıldı. Ayrıca Adapazarı Belediye Başkanı Sn. Mutlu IŞIKSU da toplantıya teşrif ederek kurumumuz tarafından sürdürülen faaliyetler hakkında bilgi aldıktan sonra, Adapazarı Belediyesi olarak İl Müdürlüğümüz tarafından yapılacak olan hizmetlere destek vermeye hazır olduklarını belirtti. 
Kurumumun çalışma alanlarıyla ilgili olarak gündemde yer alan konular görüşülerek çözüm önerilerinin tartışıldığı toplantıda ayrıca kuruluş müdürlerinin yapmış olduğu faaliyetlerin sunumu, istek ve önerileri değerlendirildi.
Bir sonraki ayda yapılacak çalışmaların planlanarak, karşılıklı görüş ve düşüncelerin paylaşılmasının ardından, İl Müdürümüz Sn. Musa ZOR, Adapazarı Belediye Başkanı Sn. Mutlu IŞIKSU’ ya katılımlarından ve desteklerinden dolayı teşekkürlerini sunduktan sonra toplantı sona erdi.


Sonraki Sayfa: DUMLUPINAR DENİZALTISI ŞEHİTLERİ ANITI TÖRENLE AÇILDI

Önceki Sayfa : 5395 SAYILI ÇOCUK KORUMA KANUNU 3. İL KOORDİNASYON KURULU TOPLANTISI YAPILDI