MUHTARLARIMIZ İLE ‘BİLGİLENDİRME VE DAYANIŞMA’ İÇİN BİR ARAYA GELDİK

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğümüze bağlı Hendek Sosyal Hizmet Merkezimizin Konferans Salonu’nda, ‘100 Günlük Eylem Programı’ kapsamında ‘Bilgilendirme ve Dayanışma’ için muhtarlarımız ile bir araya geldik.
Milli İradenin en temel taşlarından olan Muhtarlarımızın bilgilendirilmesi ve karşılıklı görüş alışverişinde bulunularak dayanışma içerisinde çalışılmasının hedeflendiği, Hendek Sosyal Hizmet Merkezimizde gerçekleştirdiğimiz toplantıya Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürümüz Sn. Musa ZOR, Hendek Sosyal Hizmet Merkezi Müdürümüz Sn. Gülşen Fatma DURSUN, İlgili Müdür Yardımcıları ve personeller ile Muhtarlar katıldı. Program açılışında İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından Hendek Sosyal Hizmet Merkezi Müdürü Sn. Gülşen Fatma DURSUN açılış konuşmasını gerçekleştirdi. Sonrasında İl Müdürümüz Sn. Musa ZOR Muhtarlara kurumumuzun birimlerinin hizmetleri hususunda bilgilendirmede bulunarak, gerçekleştirilen hizmetler hakkında istatistiki bilgiler paylaştı.
İl Müdürümüz Sn. Musa ZOR’un gerçekleştirdiği konferansın ardından, ilgili Müdür Yardımcımız Sn. Ahmet HAMARAT’ın da katılımıyla muhtarlar ile istişarede bulunuldu. Hem Devletimizin hem de Milletimizin temsilcisi konumunda bulunan değerli Muhtarların demokrasinin işleyişinde, kamu hizmetlerinin, yerel yönetimlerin yürüttüğü çalışmaların toplumda karşılık bulmasında çok önemli bir görev icra ettiklerini, her vatandaşın ilk önce mahallesindeki muhtarına gittiğini, bu nedenle muhtarlara önemli görevler düştüğünü belirten İl Müdürümüz Sn. Musa ZOR, bu özel ve kutsal görevlerinde tüm Muhtarlarımıza başarılar dilediğini ifade ederek, çalışmalarından ötürü Muhtarları tebrik ederek yolcu etti.


Sonraki Sayfa: "Türkiye 60 Yaş ve Üstü Yetişkin Gençler Bocce Ligi" Müsabakaları Başladı

Önceki Sayfa : İSTİHDAM FUARI SAGİF-2019’UN AÇILIŞ TÖRENİNE KATILDIK