Ramazan Bayramı

Sakarya Valisi Sn. İrfan BALKANLIOOĞLU Ramazan Bayramı dolayısıyla Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Mutlu IŞIKSU ile birlikte bayramlaşma programlarına katıldı.
Sakarya Valisi Sn. İrfan BALKANLIOOĞLU Ramazan Bayramı dolayısıyla Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Mutlu IŞIKSU ile birlikte İl Müdürlüğümüze bağlı Hendek Melek Nişancı Huzurevi’ne ziyarette bulundu. Huzurevini ziyaret ederek büyüklerimizle bayramlaşan Vali İrfan BALKANLIOĞLU, huzurevi sakinlerinin ellerini öperek hediyeler takdim etti.
Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Mutlu IŞIKSU ev sahipliğinde huzurevinde gerçekleştirilen bayramlaşmaya, Sakarya Valisi Sn. İrfan BALKANLIOĞLU’nun yanı sıra Hendek Kaymakamı Orhan BURHAN, Hendek Belediye Başkanı İrfan PÜSKÜLLÜ, ilçe emniyet müdürü, ilçe jandarma komutanı ve huzurevi çalışanları katıldı.
Bayramlaşma programı dâhilinde Sakarya Çocuk Evleri Sitesi’ni de ziyaret eden Vali Sn. İrfan BALKANLIOĞLU ve eşi hanımefendi, burada da bakım ve koruma altındaki çocuklarımızla bir araya gelerek bayramlaştı.
Bayram ziyaretleri kapsamında ilimizdeki şehit ailelerini de ziyaret eden Vali Sn. İrfan BALKANLIOĞLU ve eşi Esma BALKANLIOĞLU hanımefendi şehitlerimizin yakınlarıyla bayramlaştı. Şehit Ahmet BAŞ, Şehit Ömer AKKUŞ, Şehit Gökhan AYDER ve Şehit Mansur CANSIZ’ın aileleri ve Gazi İsmail SÖNMEZ ziyaret edilerek,  gaziye yeni Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Ücretsiz Seyahat Kartı Vali Bey tarafından takdim edilerek, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Sn. Fatma Betül SAYAN KAYA’nın selamları iletildi.
Ayrıca; Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Mutlu IŞIKSU bayram dolayısıyla Arifiye Yetişkin Zihinsel Engelliler Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi’ni de ziyaret ederek engellilerle ve kuruluş çalışanlarıyla bayramlaştı.


Sonraki Sayfa: İl Müdürümüz Mutlu Işıksu’nun Bayram Ziyaretleri

Önceki Sayfa : Aile Eğitim Programı Seminerlerimiz Devam Ediyor 28 Haziran – 12 Temmuz 2018