RAMAZAN BEREKETİNİ ÇOCUKLARIMIZLA PAYLAŞTIK

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğümüze bağlı çocuk evleri sitelerimizde bakım ve koruma altında bulunan çocuklarımızla birlikte iftar programı düzenlendi
.
Sakarya Çocuk Evleri Sitesi Kuruluş Müdürü Mehmet AYKUL ve Arifiye Çocuk Evleri Sitesi Kuruluş Müdürü  Hatice GÜMÜŞ’ün ev sahipliğinde düzenlenen iftarlara, başta ilimiz Valisi Sn. Ahmet Hamdi NAYİR ve kıymetli eşleri Sn. Münevver NAYİR olmak üzere, Vali Yardımcısı Erdoğan ÜLKER, Arifiye Kaymakamı Bekir DINKIRCI, Adapazarı Kaymakamı Yusuf Ziya ÇELİKKAYA, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Musa ZOR, çocuk hizmetlerinden sorumlu İl Müdür Yardımcısı Elif CİVAN YÜCE, kuruluş personeli, reşit olarak kuruluştan ayrılan gençlerimiz ve koruma altındaki tüm çocuklarımız katıldı.

İftar programında çocuklara seslenen ilimiz Valisi Sn. Ahmet Hamdi NAYİR konuşmasında şu sözlere yer verdi :
"Değerli Kaymakamımız ve Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Müdürlüğümüzün çok kıymetli personeli ile bu güzel akşamda, bu mübarek Ramazan gününde aynı ortamı çocuklarımızla birlikte paylaşmanın mutluluğunu yaşıyoruz.
 
Sizler bu evlerde büyük bir ailesiniz, büyüğünüzle, küçüğünüzle, sorumlu annelerinizle burada bir aile ortamı içerisinde büyüyorsunuz. Bu fırsatı değerlendirerek geleceğe daha iyi hazırlanmak için sizler de, bizler de gayret edelim.
 
Hayata 1-0 yenik başladığınızı düşünmeyin, size büyük bir önem verip ilgi gösteren devletimizin himayelerindesiniz. Hayatınızın her alanında bizlerin de desteğiyle her şeyin gönlünüze göre olmasını diliyoruz. Bu fırsatları değerlendirirseniz ileride çok güzel yerlere gelebileceğinizi unutmayın.
 
Çevremizde sizlerin bulunduğu bu şartlarda yetişmiş, hayata çok iyi alışmış, çok iyi hazırlanmış güzel örnekler var, tanıdığımız insanlar var, hele bu zamandaki şartları göz önüne alırsak, sizler onları da geçebilecek durumundasınız. Devletin himayesinde her türlü şartların sunulduğu bu ortamda eğitiminizi tamamladığınız takdirde, inanıyorum ki bu şartlara sahip olmayan kişilerden daha iyi yerlere geleceksiniz. Daha da güzel günlerin sizleri beklediğini unutmayın. Mübarek Ramazan gününde tuttuğunuz oruçların kabul olmasını diliyor, Yüce Allah’tan hepinize güzel bir ömür diliyorum"  


Sonraki Sayfa: KORUYUCU AİLELERİMİZ İLE İFTARDA BULUŞTUK

Önceki Sayfa : KIBRIS GAZİLERİMİZE MADALYALARI VE BERATLARI İFTAR PROGRAMINDA TEVCİH EDİLDİ