Rol Model Buluşması Kapsamında Toyota Yetkililerini Ağırladık

Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğüne bağlı Sakarya Çocuk Evleri Sitesi bünyesinde düzenlenen “Rol Model Buluşması” etkinliği kapsamında Toyota Otomotiv Sanayi Türkiye A.Ş. Kıdemli Genel Müdür Yardımcısı Necdet ŞENTÜRK çocuklarımızla bir araya geldi.
 
Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Çocuk Hizmetleri Genel Müdürlüğü tarafından, İl Müdürlüklerine bağlı kuruluşlarda koruma ve bakım altında bulunan çocuklara yönelik olarak düzenlenen “Rol Model Buluşması” etkinliği sayesinde, çocuklar çeşitli alanlarda görev yapan, mesleğinde başarılı kişilerle buluşuyor, aktardıkları tecrübeleri dinliyor, ikili ilişkilerini güçlendirerek kendini ifade etme yeteneklerini geliştiriyorlar.
 
Sakarya Çocuk Evleri Sitesinde bulunan çocuklar, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Mutlu IŞIKSU önderliğinde, Toyota Otomotiv Sanayi Türkiye A.Ş. Kıdemli Genel Müdür Yardımcısı Necdet ŞENTÜRK ve Sandıkçılar Toyota Plaza Genel Müdürü Harun SANDIKÇI’yı iftarda evlerinde misafir etti.
 
Toyota Otomotiv Sanayi Türkiye A.Ş. Kıdemli Genel Müdür Yardımcısı Necdet ŞENTÜRK üniversite yıllarından mesleğe adım attığı ilk yıllara kadar meslekî tecrübelerini çocuklarla paylaştı.  İş hayatına dair izlenimlerini çocuklara aktaran Necdet ŞENTÜRK, çocuklara tavsiyelerde bulundu.
 
Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Mutlu IŞIKSU etkinliğe katılımı için Toyota Otomotiv Sanayi Türkiye A.Ş. Kıdemli Genel Müdür Yardımcısı Necdet ŞENTÜRK ve Sandıkçılar Toyota Plaza Genel Müdürü Harun SANDIKÇI’ya teşekkür ederek plaket takdim etti.
 


Sonraki Sayfa: Ücretsiz Seyahat Kapsamında Yapılacak Gelir Desteği Ödeme Miktarları Arttırıldı

Önceki Sayfa : Kadının Statüsü Genel Müdürü Sn. Gülser Ustaoğlu’nu Sakarya’da Misafir Ettik