Şehit Fatih Diktaş’ın Babası Mustafa Diktaş Son Yolculuğuna Uğurlandı

 
1995 yılında sınır ötesinde yürütülen operasyon sırasında şehit olan Jandarma Komando Er Murat Fatih Dikbaş’ın babası Mustafa Diktaş son yolculuğuna uğurlandı.
 
Uzun zamandır Sakarya Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde kanser tedavisi gören şehit babası Mustafa Diktaş için Erenler ilçesi Hacıoğlu mahallesinde bulunan Gıyasettin Benli Cami'nde öğle namazına müteakip cenaze namazı düzenlendi.
 
Cenazeye Aile Çalışma Sosyal Hizmetler İl Müdürü Mutlu Işıksu, Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul Ve Yetimleri Derneği Sakarya Şube Başkanı Mustafa Çolak, derneğin yönetim kurulu üyeleri ve çok sayıda vatandaş katıldı. Kılınan cenaze namazının ardından şehit babası Mustafa Dikbaş Emirdağ mezarlığına defnedildi.

Aile Çalışma Sosyal Hizmetler İl Müdürü Mutlu Işıksu vefat eden şehit babasını son yolcuğunda yalnız bırakmayan Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Mutlu Işıksu, şehit ailesine başsağlığı dileyerek taziyelerini iletti.Sonraki Sayfa: (Tbm) Türkiye Bağımlılıkla Mücadele Programı Kapsamında Düzenlenen Eğitimler

Önceki Sayfa : 11 Ekim Dünya Kız Çocukları Günü Etkinlikleri