VALİ AHMET HAMDİ NAYİR ASIRLIK ÇINARLARIMIZIN GÖNÜL SOFRASINA MİSAFİR OLDU

Hendek Melek Nişancı Huzurevi’mizde İlimiz Valisi Sn. Ahmet Hamdi NAYİR ve eşi hanımefendiyi ağırladık.
 
İlimiz Valisi Sn. Ahmet Hamdi NAYİR ve eşi Hanımefendi Sn. Münevver NAYİR, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğümüze bağlı Hendek Melek Nişancı Huzurevi sakinleri onuruna verilen iftar programına katıldı.

Hendek İlçesinde bulunan huzurevimizin bahçesinde Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Musa ZOR’un ev sahipliğinde düzenlenen iftar etkinliğine İlimiz Valisi Sn. Ahmet Hamdi NAYİR başta olmak üzere, Hendek Kaymakamı Orhan BURHAN, Melek Nişancı Huzurevi Kuruluş Müdürü Fatma Nurdan AVCI, ilçe protokolü, kuruluş personeli ve huzurevinde yaşayan yaşlılarımız katıldı.
 
İftar programı öncesi huzurevinde kalan yaşlıları odalarında ziyaret ederek, yaşlıların oynadığı Bocce oyununu izleyen, yaşlılarla sohbet ederek hatırlarını soran ilimiz Valisi Sn. Ahmet Hamdi NAYİR ve eşi Hanımefendi Münevver NAYİR, büyüklerimizin ellerini öperek hayır dualarını da aldı.

Mübarek Ramazan ayının feyzi ve bereketini büyüklerimiz ile aynı sofrada paylaşmaktan memnuniyet duyduklarını ifade eden ilimiz Valisi Sn. Ahmet Hamdi NAYİR,  inancımız, kültürümüz ve tarihimizden ilk öğrendikleri şeyin büyüklerimize saygı olduğunu belirtirken, devletimizin imkânlar ölçüsünde yaşlısına her koşulda sahip çıkmaya çalıştığını, huzurevi sakinlerimizin de uyumlu birlikteliklerinin güzel bir aile fotoğrafı ortaya çıkardığını belirtti.

Programın sonunda huzurevi sakinlerinin talep ve görüşlerini de dinleyen ilimiz Valisi Sn. Ahmet Hamdi NAYİR, büyüklerimize sağlıklı, mutlu ve huzurlu bir ömür dilediklerini sözlerine ekledi. Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Musa ZOR ve eşi, etkinlik sonunda misafirlere katılımları için teşekkür ederek uğurladı.


Sonraki Sayfa: KIBRIS GAZİLERİMİZE MADALYALARI VE BERATLARI İFTAR PROGRAMINDA TEVCİH EDİLDİ

Önceki Sayfa : Şehit Piyade Teğmen Raşit AYDIN Toprağa Verildi